• Profil przedszkola

• Nasze przedszkole to placówka która wychowała już kilka pokoleń.Zapewniamy wszechstronny, bezpieczny i radosny rozwój wszystkim naszym wychowankom.Traktujemy każde dziecko indywidualnie. Przygotowujemy je do przeżywania sukcesu i radzenia sobie z porażkami. Wspomagamy ukierunkowujemy rozwój dziecka zgodnie z jego potencjałem i możliwościami. Zapewniamy opiekę, wychowanie i naukę w atmosferze akceptacji. Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci. Kadra nauczycielska posiada pełne kwalifikacje merytoryczne i pedagogiczne oraz pogłębia i poszerza swoje umiejętności na różnych formach doskonalenia zawodowego.

W piętrowym budynku znajdują się 4 sale zajęć z łazienkami dziecięcymi, sala gimnastyczno-ruchowa (od kilku lat sala przeznaczona jest na salę zajęć dydaktycznych), gabinet dyrektora, pokój nauczycielski, gabinet logopedyczny i zajęć terapii pedagogicznej, szatnia dla dzieci i personelu oraz kuchnia z zapleczem magazynowym.

Sale dydaktyczne, w których przebywają dzieci, są przestrzenne, kolorowe, systematycznie odnawiane i w miarę doposażane. Dzieci mają możliwość zabaw na terenie dużego i bezpiecznego ogrodu przedszkolnego.

Stroną internetową przedszkola zarządza Renata Pietras-Pacynko przy pomocy Marzeny Chorążewicz-Dąbrowskiej.