• Obawy dziecka przed pójściem do pierwszej klasy

• 09.11.2021 13:51
        • Koniec roku przedszkolnego coraz bliżej, już za chwilę starszaki rozpoczną wyjątkowe wakacje. Wrzesień zapoczątkuje nowy etap w ich życiu – z przedszkolaków staną się pierwszoklasistami. To duża ewolucja w życiu dziecka, jak również całej rodziny. Jak się do niej przygotować?

• Kinezjologia edukacyjna

• 04.04.2020 08:47
        • Każdy Rodzic  chciałby , aby jego dziecko  uczyło się    łatwo i  szybko przyswajało nową  wiedzę. Nie zawsze tak jednak jest. Dzieci mają problem ze skupieniem uwagi , nie potrafią długo usiedzieć w jednym miejscu, najchętniej spędziły by czas przy komputerze, tablecie. Bardzo często zauważamy , że dzieci mają problem z zapamietaniem nawet  najprostrzych rzeczy. Każdy Rodzic zastanawia się , co zrobić , jak sprawić , by dziecko łatwiej się uczyło i zapamietywało. Proponuję Państwu  metodę kinezjologii edukacyjnej.

Czym jest KINEZJOLOGIA ?

• Nauka zdalna w przedszkolu

• 23.03.2020 16:31
        • Szanowni Rodzice!