• Fundacja "Marzenia zwierzaków"

• Nasze przedszkolaki, wspólnie ze swoimi rodzicami wzięły udział w akcji zbiórki karmy oraz akcji "Wrzuć miedziaka dla głodnego kociaka". Miło nam, że akcja cieszyła się dużym powodzeniem i dzieci wspólnie z rodzicami chętnie wzięły udział w zbiórce. Dzieki takiej pomocy zwierzęta ze schroniska oraz kociaki znajdujące się w fundacji "Marzenia zwierzaków" otrzymały od nas karmę.

• Bal karnawałowy

• Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w naszym przedszkolu w dniu 8 stycznia. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę.

• Zajęcia kulinarne

• W dniu 5 stycznia odbyły się zajęcia kulinarne w grupie I i V. Panie z naszego cateringu: Marta i Adrianna, przygotowały dla dzieci produkty do wykonania dwóch past oraz słodkiego deseru. Dzieci miały możliwość samodzielnie przygotowac kanapki, wykonać pastę Shreka oraz deser z kolorowych galaretek i śmietany z owocami.

To były PYSZNE zajęcia! Dziękujemy za wizytę w naszym przedszkolu: "DOMIR Catering Adrianna Andrusieczko".