• Wiosenny ogródeczek w grupie I

• To była niebywała frajda! W dniu 28 lutego (aby pożegnać zimę) maluszki założyły wiosenny ogródek! Każdy przedszkolak przyniósł doniczkę, ziemię oraz sadzonki cebul kwiatowych, i cebulek na szczypiorek. Każdy samodzielnie zasadził swoje cebulki i wysiewał kwiatki. Teraz będziemy bacznie obserwować, podlewać i pielęgnować nasz ogródeczek.

Dziękujemy Paniom: Malwinie Lewandowskiej (mamie Oliwii) i Sylwii Miziołek (mamie Patrycji) za udział w naszych zajęciach.

• Dzień dinozaura w grupie I

• Dzień dinozaura w grupie I był bardzo intensywny! Dzieci wysłuchały opowiadania o tym kim były dinozaury, układały puzzle, pobawiły się w zabawy ruchowe: "Duży i mały dinozaur", "Wielkie stopy". Każdy otrzymał opaskę "Malutki dinozaur".
            Po tak intensywnych zabawach wszystkie maluszki spały grzecznie na leżakach :)

• Dzień babci i dziadka w grupie I

• Uroczystośc z okazji dnia babci i dziadka w grupie najmłodszej to był niezwykły czas pełny radosnych uśmiechów, wzruszeń i łez. W życiu i serduszku każdego maluszka dziadkowie zajmują szczególne miejsce.

Z okazji ich święta dzieci przygotowały specjalny program artystyczny:  recytowały wiersz, śpiewały piosenki, tańczyły, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za ich trud i oddanie. Każdy wnuczek i wnuczka własnoręcznie wykonały dla swoich ukochanych dziadków drobny upominek.

Na zakończenie babcie i dziadkowie zostali zaproszeni do obejrzenia prezentacji multimedialnej "Nasze początki w przedszkolu"

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Dzieci były przygotowane pod okiem: Renaty Pietras-Pacynko i Moniki Bućko.

• Walentynki w przedszkolu

• Walentynki - czyli jedno z najprzyjemniejszych świąt w ciągu roku! I to nie tylko dla zakochanych, bo walentynki to również idealna okazja, by celebrować przyjaźń i zwykłą sympatię do siebie nawzajem! Tak też uczyniliśmy - celebrowaliśmy naszą przyjaźń! Zobaczcie sami!!!

• Dekorujemy pierniczki

• W grudniu 6 latki brały udział w zajęciach cukierniczych - dekorowały pierniczki , które pomogły nam upiec mamy p. Karolina Pietura i p. Magda Miziołek . Dzieci poznały w jaki sposób przygotowuje się lukier , a nastepnie uruchamiając całą swoją wyobraźnię malowały i ozdabiały. Ależ było słodko i pysznie.

Zredagowała: Marzena Chorążewicz- Dąbrowska

• Dzień Babci i Dziadka w grupie IV

• 12 stycznia odbyło się  w grupie IV uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci wspólnie z wychowawcą przygotowały występ. Liczne piosenki , tańce i wiersze z dedykacją dla naszych cudownych Babć  i Dziadków   sprawiły im ogromną radość , a i u niejednej osoby zakręciły łezkę wzruszenia w oku. Dzieci przygotowały również piękne i wyjątkowe prezenty dla swoich dziadków. Dziękujemy Pani Karolinie Pietura za pomoc w realizacji naszego pomysłu. To był na prawdę wyjątkowy dzień :)

Zredagowała : Marzena Chorążewicz - Dąbrowska

• Zajęcia kulinarne w grupie IV

• 29 stycznia w grupie IV- 6 latków odbyły się zajecia kulinarne. Dzieci przygotowały dwie pyszne pasty na kanapki i dwa różne desery. Wszystko bardzo dzieciom smakowało , a różnorodne i kolorowe potrawy zachęcały do degustacji.

Zredagowała : Marzena Chorążewicz - Dąbrowska