• Dzień przedszkolaka

• Corocznie 20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym roku nauczycielki postanowiły przygotować dla dzieci niespodzianki; zorganizowały ten dzień pod hasłem: "Dzień szalonego naukowca".
            Dla dzieci zostały przygotowane ciekawe eksperymenty: "Wulkan", "Tęcza", "Zabawa z pianką", "Czy warto myć ręce?", "Czy kolory zmieniają kolory?" i wiele innych.

Bawiliśmy się wszyscy wyśmienicie!

• Sprzątanie Świata

• Nasze przedszkole od wielu lat współpracuje z Fundacją Nasza Ziemia. Dlatego w dniu 19 września zorganizowaliśmy akcję "Sprzątanie Świata". Wszystkie dzieci z naszego przedszkola przyłączyły się do porządkowania terenu na placu zabaw ale również wybraliśmy się ulicami Bonina aby pokazać mieszkańcom, że nawet takie małe przedszkolaki potrafią dbać o naszą planetę!

• (+94) 3410100 oraz 600126749

Skrytka ePuap: /PrzeBonin/SkrytkaESP
        • Bonin 9
          76-009 Bonin
        • poniedziałek - 8.30 - 16.30
          wtorek - 8.00 - 15.30

Dyrektor przedszkola zastrzega sobie prawo nieobecności w wyznaczonych godzinach ze względu na inne sprawy służbowe.

mgr Magdalena Piotrowska - zastępuje dyrektora przedszkola podczas jego nieobecności, zgodnie z Zarządzeniem nr 79/2021 Wójta Gminy Manowo z dnia 1 września 2021 r.