• Zakończenie w Rosnowie - grupa IV

• Po uroczystości zakończenia przedszkola, grupa starszaków w dniu 17 czerwca (sobota) spotkała się w Rosnowie. Rodzice przygotowali dla dzieci wiele zabaw: malowanie twarzy, tatuaże, zamek dmuchany i kolorowy proszek do malowania. Mimo to najfajniejszą atrakcją była jazda wąskotorówką!

• Uroczystość zakończenia przedszkola przez starszaki

• 16 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola przez najstarszą grupę. Dzieci na początek zaprezentowały taniec - polonez. Następnie recytowały wiersze i piosenki.
            Każdy przedszkolak otrzymał nagrodę książkową, tablo i dyplom ukończenia przedszkola.
            Jednocześnie Pani Dyrektor Przedszkola podziękowała wszystkim rodzicom, natomiast najbardziej zasłużeni otrzymali Statuetki Przyjaciela Przedszkola.

• Zakończenie w grupie I

• W dniu 29 czerwca odbyło się zakończenie w grupie I. Wszyscy wspólnie wybrali się na plac zabaw w Cewlinie. Tam radośnie, przy ognisku, wszyscy pożeganali grupę 3-latków by we wrześniu powitać wszystkie przedszkolaki w grupie 4-latków.

• Zakończenie w grupie III

• Jak co roku przed wakacjami każda grupa żegna się z nauczycielami. Grupa III takie spotkanie zorganizowała w Cewlinie. Dla dzieci rodzice przygotowali sporo atrakcji - zobaczcie sami!

• Wizyta w Szkole Podstawowej w Boninie

• W czerwcu grupa IV i V wybrały się z wizytą do Szkoły Podstawowej. Dzieci spotkały się z nauczycielami i wzięły udział w zajęciach. Wszystkie starszaki zgodnie przyznały, że szkoła jest fajna i już nie mogą się doczekać kiedy będą uczniami tej szkoły.

• Zajęcia ze studentami z Politechniki Koszalińskiej

• 12 czerwca w grupie IV odbyły się zajęcia w których udział wzięły studenki Politechniki Koszalińskiej. Studentki wraz z dziećmi wzięły udział w projekcie matematycznym "Matematycznie zakręceni" i razem stworzyli matematyczne gry planszowe.

• Wycieczka do Sierakowa Sławieńskiego - Alpaki na sosnowych wzgórzach.

• W czerwcu, z okazji Dnia Dziecka, nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Sierakowa Sławieńskiego -  "Alpaki na sosnowych wzgórzach". To był dzień pełen atrakcji! Przywitano nas świeżutkimi drożdżówkami i pysznymi sokami malinowym i jabłkowym. Następnie zaproszono nas na spacer. Byliśmy u alpak: mogliśmy je przytulać, karmić, zrobić sobie z nimi zdjęcia, a przede wszystkim dużo dowiedzieliśmy się o hodowli tych zwierząt.
            Następnie odwiedziliśmy zagrodę: kur, kóz i królików - o każdym zwierzaku dowiedzieliśmy się wiele ciekawostek. Atrakcją dla nas była jazda bryczką, zabawy w parku linowym, przeciąganie liny, wchodzienie po drabinach i zjazdy na zjeżdżalni.

Na zakończenie czekała na nas jeszcze jedna atrakcja - papuga! Papuga siadała na naszych ramionach!

Było SUPER!!! Dziękujemy właścicielom za wspaniale przygotowane atrakcje i za możliwość udziału w tak wartościowej wycieczce!

• Przedstawienie w wykonaniu rodziców

• W czerwcu grupa rodziców przygotowała dla dzieci przedstawienie teatralne "Samotny Skowronek". Rodzice samodzielnie napisali scenariusz. Dzieciom bardzo podobały się przygody Skowronka.
            W przedstawieniu udział wzięli: Monika i Michał Rykiel, Daria Stasiak, Karolina Mazurek oraz nasza ukochana Babcia Kazia Osowska!

Dziękujemy za wspaniałą atrakcję dla dzieci!