• Sejm Przedszkolaka

• W dniu 12 grudnia odbył się (jak co roku) SEJM PRZEDSZKOLAKA.
            W tym roku pod hasłem "Jak zachowujemy się w przedszkolu" dzieci debatowały jak powinien zachowywać się wzorcowy przedszkolak.

Wszystkie postulaty zostały zapisane, następnie odczytane. Na zakończenie odbyło się głosowanie i jednogłośnie wszystkie dzieci przyjęły ustawę o zachowaniu się w przedszkolu.

• Bączek matematyczny "Piruet"

• W dniu 8 grudnia odbył się II Przedszkolny Konkurs "Bączek Matematyczny PIRUET".

W konkursie uczestniczyły dzieci z grupy 5 i 6 latków. Konkurs ma na celu rozwijanie umiejętności matematycznych: dodawania i odejmowania oraz rozwijanie sprawności motoryki małej podczas nakładania krążków.  Mistrzem nakładania krążków okazał się Dominik Osowski z grupy 6-latków.

Wszystkim dzieciom ogromnie gratulujemy za osiągnięcie wysokich wyników!